03.02.2023
Новини

У Заліщиках підвищать тариф на воду

Тариф на водопостачання планують підвищити у Заліщиках. Зараз послуги з водопостачання коштують 28,32 грн за куб. Незабаром ціна підніметься майже на 10 грн, – інформують у КП “Заліщицький Водоканал”. 

Комунальне підприємство «Заліщицький Водоканал» доводить до відома споживачів інформацію про намір зміни тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Основною причиною перегляду тарифу називають збільшення витрат на виробничі потреби. Попередні тарифи були затверджені 03.06.2021 р. рішенням міської ради №141. За цей період збільшилися витрати: збільшилась електрична енергія на 53%, паливо-мастильні матеріали- 30,80%, будівельні матеріали -9,8%,мінімальна заробітна плата працівників- 8% та додався податок за користування надрами. .

“Перегляд тарифів є необхідним заходом для належного функціонування підприємства, та забезпечення споживачів якісними послугами. Шановні жителі міста! Зауваження і пропозиції від споживачів приймаються по 17 лютого включно за адресою:48601, м.Заліщики, вул.. Шкільна,1, тел.2-11-43”, – зазначають у КП.

Схожі пости

Скасування усіх заходів, переведення на дистанційну роботу: як Тернопільщина готується до державних свят

Redaktsia

Триває мистецький пленер у Зборові: художники малюють краєвиди міста і околиць

Чортків в один день прощатиметься з двома молодими Героями

Перейти до панелі інструментів