13.04.2024
Новини

Житель Тернопільщини пробіг марафон з голим торсом і встановив рекорд

58-річному Василю Шевчуку з Хоростківщини не потрібне тепло, щоби займатися улюбленою справою – бігом. Він уже багато років бігає з голим торсом. І не важливо, яка пора року на вулиці.

Учора, 6 лютого 2022 року, він пробіг марафонську дистанцію з голим торсом в рамках зимового трейлу Wild North Way «Дихай вільно, біжи дико!».

Захід відбувався у Києві в Пущі Водиці, як повідомили у соцмережах.

“У разі успішного фінішу Національний реєстр рекордів зареєструє рекорд «Найдовша відстань зимового забігу з голим торсом». Претендент на рекорд – Василь Шевчук з міста Хоростків Тернопільської області. Спортом займається все життя. Підтримує ідею кросу Wild North Way, що зима – це час для дикого бігу! Відомий своїми екстремальними зимовими захопленнями такими як закопуванням в сніг власного тіла з головою, забіги по снігу босоніж, найтриваліше перебування в ополонці тощо. Організовує спортивні змагання для дітей свого міста, богатирські ігри, змагання серед учасників бойових дій. Побудував у Хоросткові дитячий та спортивний майданчик, де тренуються усі охочі”, – йдеться у повідомленні.

Перейти до панелі інструментів