05.03.2024
Новини

Найбільше порушень карантину зафіксували у Тернополі

Найбільше порушень карантину за попередній тиждень зафіксували у Тернополі. Загалом поліцейські склали 39 адмінпротоколів по області, – повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільщини. 

Щоденно в області працює майже півсотні рейдових груп. Перевіряють заклади торгівлі, харчування, ресторани, кафе, перевізників, ринки, громадські місця. Правоохоронці проводять з громадянами роз’яснювальну роботу щодо важливості неухильного дотримання протиепідемічних заходів та реагують на виявлені порушення відповідно до чинного законодавства.

“За інформацією управління превентивної діяльності ГУНП в Тернопільській області області, за минулий тиждень, з 24 по 31 січня, поліцейські склали 39 адмінпротоколів за ч.1 ст.44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил щодо карантину людей). За таке порушення передбачено накладення штрафу: на громадян – від 17 до 34 тисяч гривень, на посадових осіб – від 34 до 170 тисяч гривень. Найбільша кількість фактів недотримання карантинних обмежень зафіксована в обласному центрі”, – йдеться у повідомленні.

 

Перейти до панелі інструментів