29.05.2023
Новини

Митники в шоці: тернополянин переправляв до Італії змій та варанів

100 тим грн штрафу сплатить водій одного з мікроавтобусів сплатить за незаконне перевезення 26 екзотичних змій та десятьох ящірок через українсько-румунський кордон. Рептилії належали тернополянину, який попросив водія перевезти тварин до Італії. Останній, під час перетинання кордону, заявив, що про вміст коробки не здогадувався. У суд чоловік не з’явився, тому ніяких додаткових пояснень про правопорушення не надав, – повідомляють у Державній прикордонній службі України.

Як повідомляла Держприкордонслужба, водій та двоє заробітчан їхали до Італії. У пункті пропуску мікроавтобус попрямував на «зелений коридор», що свідчило про відсутність в автомобілі обов’язкових для декларування предметів.

Серед заявленого багажу були 6 сумок і картонна коробка. Підозру правоохоронців викликала саме коробка з вентиляційними отворами. Всередині ящика у полотняних мішечках містились 26 коврових пітонів, ящірок, кольорових морф та десяток капських варанів. Плазунам було до трьох місяців.

Тварин доставили до Львівського міського дитячого натуралістичного центру, де для них створені належні умови перебування.

Схожі пости

Почув крики про допомогу: патрульний врятував чоловіка

В облдержадміністрації клопочуть про прем’єрську подяку для скандально відомого Віктора Кузяка

Світлана Гривас

На Збаражчині жінка купувала корову в інтернеті – втратила 16 тисяч гривень

Перейти до панелі інструментів