25.04.2024
Новини

Збаразькі борці здобули перемогу на міжнародному турнірі у Польщі

Днями збаразькі борці – вихованці ФСК «Чемпіон» і Збаразької ДЮСШ повернулись із польського міста Тересін. Там відбувся 15-ий традиційний Міжнародний турнір з вільної боротьби «Кубок Мазовше». Представники з Тернопільщини зайняли перше загальнокомандне місце, майже всі вибороли медалі, – повідомляють у Збаразькій міській раді.

У змаганнях брали участь понад 180 спортсменів до 15 років із Литви, Естонії, Словаччини, Польщі та України.

“Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Назар Баньковский, Владислав Хариш і Юрій Дячук.
Срібло здобули Віталій Ткач, Влад Модний і Назар Васьків. 3-тє місце мають Арсен Яворівський, Олександр Смакула, Вадим Швидкий, Максим Тихонюк, Назар Бовтун, Дмитро Борак, Антон Солонинка, Олександр Ковалевський. 5-те місце посіли Арсен Яблонський та Іван Максимчук.

Збаражани беруть участь у цьому турнірі щороку з часу його заснування і впродовж останніх років повертаються з перемогою. Тренують хлопців Петро та Євген Королі, Олександр Шафранський та Олег Борисевич”, – йдеться у повідомленні.