27.11.2022
Новини

Чому одні діти просять у Миколая айфони, а інші – ковбасу і теплий одяг?

Те, що для більшості буденне і непомітне,  для них – нездійсненне. Ці діти не просять у Миколая айфони і приставки. Вони мріють про теплу піжаму, улюблену молочну ковбасу, а також не забувають про “маленьку шоколадку для мами”. І добре, коли ця мама є, бо є і такі, які просять у Миколая, щоби повернув найріднішу людину.

Це найбільша радість, коли приходить Святий Миколай і приносить їм те, чого вони так бажали. Та насправді, коли між багатими та бідними в Україні така величезна прірва, так і між дитячими бажаннями: хтось просить айфон останньої моделі або новомодну приставку, а хтось зрадіє улюбленим сосискам чи печиву.

Благодійниця Марта Левченко опублікувала сотню зворушливих листів. Їх швидко розібрали небайдужі українці, щоби стати “миколайчиком” для якоїсь збідованої родини, у якій 6 або навіть 9 дітей. Ці помічники Святого Миколая саме докуповують необхідне та пакують у посилки, щоби їх встигли вчасно отримати дітки.

Ось декілька зворушливих уривків з цих листів:

“Всім привіт. Я Семен, мені 4 роки. Дуже хочу попросити велику машинку і кіндер сюрприз”.

13-річна Віра, яка дуже любить малювати, просить скейтч-маркери для малювання і блокнот, а також молочну ковбасу і чипси.

А 6-річний Вовка, який живе на Київщині, мріє про іграшковий літак, шоколад і сосиски.

Свято Миколая – це свято милосердя і доброти. Серед нас є такі люди, які справді потребують допомоги. І вони не лише у закинутих та Богом забутих селах, вони серед нас. Просто тут, у твоєму містечку чи мегаполісі. Просто їх звикли не помічати.

Схожі пости

Медики рятували хлопця, якого побили незнайомці біля “Оріону”

Redaktsia

Волонтери відновлюють зруйновані під час обстрілів Чорткова помешкання

На Тернопільщині через коронавірус у директорки школу закрили на карантин

Перейти до панелі інструментів