08.12.2021
Новини

Кременецькі олені стали одними з кращих у популярному фотоконкурсі

Фото сім’ї оленів, яке зробили у Національному парку “Кременецькі гори”, визнали одним  з десяти найкращих у фотоконкурсі “Вікі любить землю”. Автор світлини Володимир Бурдяк. За версією журі фото краще у Тернопільській області, – повідомляють на сайті Міжнародного конкурсу.

Конкурс є частиною міжнародного фотозмагання, що має на меті зібрати фотографії якнайбільшої кількості пам’яток природи. В Україні конкурс пройшов дев’ятий рік поспіль.

За кількістю завантажених світлин — Україна посіла друге місце серед 34 країн-учасниць. Цьогоріч 330 учасників та учасниць завантажили понад 11 тисяч фотографій об’єктів природно-заповідного фонду України. Більше світлин подали лише конкурсанти з Німеччини — понад 13 тисяч знімків.

До десятки найкращих фото України також увійшли світлини зроблені у Рівненській (Природний парк «Прип’ять-Стохід»), Херсонській (Балка Байдиха на території Станіславського заказника), Хмельницькій (Наддністрянський заказник), Запорізькій (Бердянська коса), Чернівецькій (Шишкові горби), Івано-Франківській (урочище «Аршиця»), Закарпатській (водоспад «Шипот»), Київській (урочище «Калинове») областях та місті Києві (Біла діброва).

Схожі пости

На Тернопільщині зник вихованець будинку сімейного типу

На Руській утруднений рух транспорту, оскільки на пішохідному переході травмовано жінку (фото)

У Тернополі знову затримали корупціонера

Перейти до панелі інструментів