01.12.2022
Новини Оперативно

Депутатка Тернопільської міської ради заплатить штраф

Штраф у розмірі 50 неоподаткованих мінімумів заплатить колишня депутатка Тернопільської міської ради. Її звинуватили у неподанні декларації про доходи. Про це інформують у Тернопільській обласній прокуратурі. 

З рішенням першої інстанції депутатка не погодилася та подала апеляцію. Проте Тернопільський апеляційний суд залишив без змін постанову Тернопільського міськрайонного суду, якою визнано винною та притягнуто до адміністративної відповідальності колишню депутатку Тернопільської міської ради за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією (ч. 1 ст. 172-6 КУпАП).

“Ексдепутатка органу місцевого самоврядування без поважних причин не подала своєчасно на офіційний сайт Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування після припинення діяльності.

За принципової позиції прокурора Тернопільської окружної прокуратури та галузевого відділу обласної прокуратури на винну особу накладено стягнення у вигляді штрафу у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Рішення суду набрало законної сили та оскарженню не підлягає”, – повідомляють у прокуратурі.

Схожі пости

За завищення тарифу Борщівській міськраді з газопостачальника стягнуть 305 тис грн

Заслужений артист України з Тернопільщини записав “Пісню люті”. Відео

Redaktsia

Стало відомо, коли цього року в Тернополі відбудуться останні дзвоники та чи варто сподіватися на парад випускників

Марія Голді
Перейти до панелі інструментів