21.05.2024
Новини Оперативно

Кого завтра не пустять на роботу без щеплення

Від завтра, 8 листопада, представники списку професій, які підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19, будуть відсторонені від роботи без щеплення. При цьому необхідна як мінімум 1 доза, сказав головник державний санітарний лікар Ігор Кузін.

“8 листопада 2021 року набуває чинності відповідний наказ Міністерства охорони здоров’я про затвердження переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягатимуть обов’язковим профілактичним щепленням.

Відповідно до цього наказу обов’язковим щепленням будуть підлягати працівники трьох категорій: працівники центральних органів виконавчої влади та їх територіальних підрозділів, працівники місцевих державних адміністрацій і, відповідно, їх структурних підрозділів, працівники закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної, дошкільної, загальної середньої позашкільної освіти та також наукових установ незалежно від форми їх власності. …Працівники вказаних організацій, якщо вони на 8 листопада 2021 року не матимуть щеплення від COVID-19, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати до того моменту, поки вони не отримають щеплення від COVID-19”, – сказав Кузін.

Перейти до панелі інструментів