05.12.2021
Новини

Подібних в Україні немає: у Тернополі збудують трамплін для лижного фрістайлу

У Тернополі на вул. Генерала М. Тарнавського поруч з гірськолижним комплексом «Савич-парк» триває будівництво нового сучасного трампліну для лижного фристайлу (могул, біг-ейр). Унікальний проєкт реалізовується в Тернополі спільно з Федерацією лижного спорту України, повідомляє Тернопільська міська рада.

Як пояснив міський голова Сергій Надал, проводити тренування на новому трампліні зможуть як вихованці комунального закладу «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Екстрім»» Тернопільської міської ради, так і професійні лижники і сноубордисти з інших областей, адже подібних спортивних об’єктів в Україні немає.

«Трамплін у Тернополі стане першим об’єктом, що забезпечить повноцінну круглорічну підготовку українських спортсменів-лижників у дисциплінах фристайлу могул та біг-ейр, – додає Сергій Надал. – Комплекс відповідатиме сертифікаційним вимогам Міжнародної Лижної Федерації (FIS) для проведення змагань в дисципліні «Лижний фрістайл (біг-ейр)».

Тому розраховуємо, що ця локація стане не лише ще однією базою для тренувань української збірної, а й чудовим місцем для проведення змагань всеукраїнського та континентального рівнів.

Адже завдяки облаштуванню споруди сучасним штучним покриттям і надувним елементом для приземлення, тут буде забезпечено належні умови для круглорічного тренувального процесу, а змагального – в штатному зимовому режимі».

Додамо, завдяки можливості вибору відповідної висоти для стартового розгону, на сучасному об’єкті спортивної інфраструктури тренуватися зможуть спортсмени будь-якого рівня підготовленості.

У перспективі – можливість використання даної споруди й для тренувального процесу у велоспорті та навіть мотоспорті.

Схожі пости

“На пальці дівчини – красивий перстень з синім каменем”: що знайшли археологи під час розкопок на Тернопільщині

Євгенія Цебрій

На Тернопільщині жінка зомліла за кермом автомобіля

“Серце розривається, що тебе вже немає серед нас”: у Тернополі від ковіду померла вчителька

Перейти до панелі інструментів