09.12.2021
Новини

У громаді на Тернопільщині оберуть міського голову

Завтра, 31 жовтня, відбудуться місцеві позачергові вибори голови Теребовлянської міської ради. За тим, аби процес волевиявлення пройшов законно та без порушень, посилено стежитимуть 80  працівників поліції. Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

На території Теребовлянської громади працює одна територіальна та 33 дільничні виборчі комісії. Прогнозують, що візьмуть участь у голосуванні, майже 23 тисячі осіб.

До забезпечення публічної безпеки і порядку, охорони виборчої документації залучено 80 працівників поліції. Перед заступанням на чергування їм провели відповідний інструктаж щодо дій у тих чи інших ситуаціях у межах визначених повноважень.

Правоохоронці також контролюватимуть виконання карантинних обмежень під час голосування та нагадують про необхідність дотримуватись соціальної дистанції та використовувати засоби індивідуального захисту.

Поліцейські звертаються до громадян дотримуватися виборчого законодавства та про будь-які порушення негайно повідомляти на лінію 102, – закликають у поліції.

Схожі пости

Як небезпечні ігри затягують дітей: 5 смертельних челенджів в Tiktok

Redaktsia

На Зборівщині голова виборчої комісії не виплатив зарплату членам комісії

Наталя Павлусик

На Тернопільщині зникла дворічна дівчинка

Перейти до панелі інструментів