31.01.2023
Новини

На Тернопільщині водіям пропонують зарплату в понад 18 тис грн

Одна з найзатребуваніших професій на ринку праці – водій. Роботу на Тернопільщині можна знайти з гідною платнею. Пропонують зарплату у понад 18 тис грн. Станом на сьогодні є 66 вакансій. Серед них водіїв легкових, вантажних автомобілів, тролейбусів, навантажувачів, які мають права категорій «В», «С», «E», «Т», «Д». Про це інформують у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Тернопільського обласного центру зайнятості.

“Професію водія автотранспортних засобів категорії «С», «С1» можна здобути у Тернопільському фаховому коледжі ТНТУ ім. І.Пулюя, Тернопільському ЦПТО, Тернопільському ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі, Борщівському агротехнічному коледжі, Бучацькому ПТУ, Чортківському ВПУ; Заліщицькому, Гусятинському, Зборівському фахових коледжах; водія тролейбуса (категорії «Т») – в КП «Тернопільелектротранс»; водія автотранспортних засобів категорії «Д» – в КП «Автошкола «Міськавтотранс».

За спрямування служби зайнятості можна пройти навчання за професією водій автотранспортних засобів (кат. В, ВЕ, С, С1, СЕ, С1Е, D) у Рівненському ЦПТО державної служби зайнятості.

Навчання від 1,5 до 5 місяців проводиться за груповою формою. Після його завершення слухачі отримують свідоцтво про присвоєння робітничої професії і посвідчення на право водіння.
За більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ служби зайнятості Тернопільщини”, – повідомляють у службі зайнятості.

Схожі пости

На Тернопільщині внаслідок отруєння чадним газом загинула сім’я

У Польщі в ДТП загинув житель Підгаєцького району. Небайдужі збирають кошти на транспортування тіла додому

За проєкти “Громадського бюджету” можна проголосувати до 8 листопада

Перейти до панелі інструментів