05.12.2021
Новини Оперативно

Хто має право перевіряти ваші документи у ТРЦ, транспорті, ресторанах та кінотеатрах

Як відомо, з 21 жовтня на всій території України діятимуть нові правила перевезення пасажирів. Документи перевірятимуть не лише у громадському міжобласному транспорті, але й у кафе, ресторанах, перукарнях, торгових центрах та музеях.

Перший заступник голови Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький розповів, як перевірятимуть наявність сертифікатів вaкцuнацiї та так званих C0VlD-документів.

Він зазначив, що, крім поліцейських, перевіряти сертифікати та C0VlD-документи можуть співробітники Держпродспоживслужби, працівники Центру контролю та профілактики хвороб на місцях. Проволити рейди почнуть уже з 21 жовтня.

Окрім транспорту, перевіряти будуть також на вокзалах, станціях, в місцях великого скупчення людей.

“Перевіряти документи будуть в місцях великого скупчення людей, де може бути поширення хвороби – під час перевезень, відвідувань закладів, ринків, торгових майданчиків”, – зазначив Олексій Білошицький.

Поліцейські перевірятимуть сертифікати про вакцинацію за допомогою планшетів. Перевірка проводитиметься за QR-кодами. У сертифікатах обов’язково повинні бути реквізити – інформація про вид щeплeння, кількість доз, підпис лікаря та печатка офіційного закладу охорони здоров’я.

Схожі пости

Ігумен монастиря на Тернопільщині розповів секрет вдалої паски (відео)

Правоохоронці оприлюднили деталі пошуку дворічної Віки

Рятувальники продовжують витягувати зі снігових заметів автомобілі швидкої допомоги та рейсові автобуси

Перейти до панелі інструментів