17.10.2021
Новини Суди

1 млн грн моральної компенсації відшкодує компанія-перевізник кременчанам

1 млн грн компенсації моральної шкоди призначив Кременецький районний суд потерпілим у ДТП, що трапилася три роки тому. У цій аварії загинуло четверо людей, один з них – молодий чоловік з Кременеччини. Про йдеться у вироку суду. 

Також справу, яку розглядали півроку, “Терміново” прокоментував представник потерпілих у кримінальній справі, адвокат Віталій Сідоров.

“23 вересня 2021 року Кременецьким районним судом Тернопільської області року стягнуто 1 000 000 грн відшкодування моральної шкоди завданої потерпілим у дорожньо-транспортній пригоді.
Справа розглядалась у суді впродовж 6 місяців, за цей час відбулось 9 судових засідань.
Перевізник доводив відсутність своєї вини. Проте обов’язок відшкодувати шкоду, заподіяну джерелом підвищеної небезпеки, ніхто не скасовував.

У 2018 році водій рейсового автобуса «Київ-Вроцлав» марки “Neoplan”, рухаючись автодорогою сполученням «Львів-Краківець» у напрямку до Львова, допустив неуважність до дорожньої ситуації, не врахував наявність несприятливих погодних умов у вигляді снігопаду, стан засніженого дорожнього покриття, виїхав на зустрічну смугу руху, по якій у цей час рухався автомобіль «Volvo 340». Внаслідок ДТП загинули пасажири легкового автомобіля.

Постановою Верховного Суду залишено в силі вирок Яворівського районного суду Львівської області від 26 липня 2019 року, яким призначено покарання 7 років 6 місяців водію товариства з обмеженою відповідальністю «Українські Лінії», – каже Віталій Сідоров.

Моральну компенсацію родичам загиблих сплатить компанія-перевізник.

 

Схожі пости

Із автівки в центрі Тернополя викрали 20 тисяч гривень

На дні: Тернопільщина опинилася у ще одній червоній зоні, і мова не лише про Covid (таблиця)

Йоулупуккі більше нема – пам’ятнику О. Пушкіну повернули попередній вигляд

Перейти до панелі інструментів