20.10.2021
Новини Оперативно

Сепаратист з Тернопільщини відбувся умовним терміном, стаття передбачає до 10 років в’язниці

Один рік іспитового терміну отримав сепаратист з Тернопільщини. Його звинуватили в участі у проведенні псевдореферендуму у Маріуполі у 2014 році. Стаття (ч. 2 ст. 110 КК України) передбачає до десяти років ув’язнення з конфіскацією. За співпрацю з слідством зловмиснику присудили 1 рік умовно. Про це повідомляють у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.

Під час слідства з’ясувалося, що у травні 2014 року тернополянин спільно з іншими особами організовував та проводив у м. Маріуполі псевдореферендум щодо відокремлення Донецької області від України.

“Перебуваючи у приміщенні місцевої районної державної адміністрації, де було організовано роботу дільничної виборчої комісії щодо референдуму про відокремлення Донецької області від України, чоловік особисто заповняв звітну документацію, сприяв громадянам у проведенні голосування на зазначеній «виборчій дільниці» та здійснював охорону даного приміщення”, – йдеться у повідомленні.

Під час досудового розслідування підозрюваний повністю визнав свою вину у та щиро розкаявся, активно сприяв розкриттю злочину та викриттю інших співучасників. Між ним та прокурором укладено угоду про визнання винуватості, яку з обвинувальним актом направлено до суду.

За результатами судового розгляду Іллічівським районним судом м. Маріуполя Донецької області його визнано винним та засуджено до 5 років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з іспитовим строком на 1 рік.

Схожі пости

На Гаївському мості вантажівка знесла обмежувач за 100 тисяч гривень. На водія подадуть до суду

Світлана Гривас

Для медиків Тернопільщини розпочинають пілотне впровадження страхової медицини

Врятувати “Кульбабу”. Відомий фонтан може залишитися лише на фото тернополян, але надія є

Євгенія Цебрій
Перейти до панелі інструментів