20.07.2024
Новини

Повідомили деталі смерті 25-річного тернополянина у польському витверезнику

25-річний тернополянин Дмитро Никифоренко помер у м. Вроцлав (Польща) місяць тому. Його побили польські полісмени. Проте, деталі смерті повідомили лише зараз. Молодий чоловік повертався до дому і задрімав у автобусі. Водій викликав швидку та поліцію. З цього усе почалося, – повідомляє видання Gazeta Wyborcza.

У крові тернополянина виявили 1,5 проміле алкоголю. Начебто через агресивну поведінку, до нього застосували кайданки та газ. Польські ЗМІ зазначають, що до українця безпідставно застосовували насильство.

Дмитра били шестеро польських правоохоронців. Менше, ніж за півтори години після цього він помер.

“Вони сідали на чоловіка, притискали його голову до підлоги коліном, прив’язали до ліжка, били його кулаками, кийком і душили. Таке поводження тривало пів години, доки у ситуацію не втрутився лікар. Реанімаційні заходи не були успішними, і Дмитро помер о 23:53”, – пише Gazeta Wyborcza.

Офіційно причину смерті українця досі не повідомили. Дмитра Никифоренка поховали в Україні в середині серпня.

Попередні висновки експертів вказують на те, що ймовірною причиною смерті стало насильницьке задушення.

“Розслідування смерті українця веде районна прокуратура Свидниці. Воно було перенесене туди, щоб уникнути звинувачень в упередженості. Слідчі чекають результатів розтину, призначені додаткові аналізи.

Головний комісар поліції Нижньої Сілезії Каміл Ринкевич розповів RMF FM, що у поліцейських не було увімкнених камер на уніформі. Стаж роботи правоохоронців, які були відсторонені, – від 2 до 19 років. Чотирьох поліцейських відсторонили після публікації статті, двох звільнили зі служби”, – повідомляє Європейська правда.

Перейти до панелі інструментів