18.06.2024
Новини

Тернопільські віндсерфінгісти здобули абсолютну перемогу на Кубку України

Тернопільські віндсерфінгісти здобули абсолютну перемогу на Кубку України з вітрильного спорту. Змагання відбулися у Дніпрі. Регата тривала п`ять днів. Наші учасники стали кращими з-поміж півсотні спортсменів. Про це повідомляють в управлінні фізичної культури та спорту ТОДА. 

“Спортсмени виступали у різних олімпійських класах вітрильних яхт та вітродощок. Організаторам змагань – Міністерству молоді та спорту і Вітрильній Федерації України – вдалося провести десять перегонів. Відтак яхтсмени за час регати мали можливість випробувати себе і в сильний вітер, і майже в повний штиль, і під грозовим дощем, і в спеку до + 35 градусів.

В результаті у класі вітродощок «RS-X» серед чоловіків весь п’єдестал пошани підкорився тернополянам. Перше місце і звання володаря Кубку України виборов Мар’ян Воловець. Поступившись лише одне очко переможцю, срібним призером став Юрій Будай, третє місце посів Тігран Данієлян.

Серед жінок Кубок України здобула Аліна Нижегородова, яка виграла більшість перегонів і з перевагою у сім очок над суперницею зі Світловодська завоювала перше місце.
Мар`ян Воловець, Юрій Будай та Тігран Данієлян представляють обласну ШВСМ, а Аліна є вихованкою КДЮСШ з водних видів спорту Тернопільської міської ради. Тренер команди Олексій Нижегородов.

За словами Олексія Нижегородова, змагання у Дніпрі підбили своєрідний підсумок багатолітньої історії олімпійського класу вітрильних дощок «RS-X». Наступна регата для дорослих спортсменів, яка відбудеться в середині вересня у Маріуполі, буде проведена у новому олімпійському класі «IQFoil». Відтак тернополяни, повернувшись додому, вже проводять тренування на новому обладнанні і готуються до чемпіонату міста з віндсерфінгу, який пройде на Тернопільському ставі наприкінці серпня з нагоди Дня міста”, – йдеться у повідомленні.

Перейти до панелі інструментів