30.09.2022
Економіка та фінанси Новини

На Тернопільщині хочуть відновити роботу одного з цукрових заводів

У Збаражі планують відновити роботу цукрового заводу. У цьому зацікавлені й й власники – ТзОВ «Радехівський цукор». Утримання заводу у законсервованому стані обходиться в 1 млн доларів на рік. Чи працюватиме підприємство, залежить від аграріїв та постачання ними сировини. Про це інформують у Збаразькій міській раді. 

Генеральний директор ТзОВ «Радехівський цукор» Віталій Сікорський щиро зацікавлений у відновленні роботи цукрозаводу заводу у Збаражі.

“У розмові досвідченого виробничника з постачальниками сировини йшлося про реальні можливості, вигоди та конкретні перспективи, які ґрунтуються на фахових розрахунках.
Збаразький цукрозавод, як і понад півтори сотні цукрозаводів по всій країні, на жаль, призупинив свою діяльність. ТзОВ «Радехівський цукор», ставши його власником, у свій час вклав 5 млн. доларів у обладнання та осучаснення виробничого процесу.

Але впродовж останніх двох років завод стоїть законсервований. Його утримання у такому стані власникам обходиться в 1 млн доларів у рік. Віталій Сікорський готовий виправити ситуацію, але просить допомоги у сільських господарників, які б повернулися до вирощування цукрових буряків. Не секрет, що багато аграріїв закинули цю справу через перевиробництво цукру в Україні. Зараз же ситуація кардинально змінилась, цукру не вистачає, він став занадто дорогим, тому галузь потрібно, хоча не у попередніх масштабах, але відроджувати”, – йдеться у повідомленні.

У Збаразькій міській раді наголошують, що зацікавлені у відновленні роботи заводу не менше, ніж його власники. Адже виробничі підприємства у громаді – вагоме джерело наповнення бюджету, появи нових робочих місць. Тому міський голова Роман Полікровський пообіцяв всіляке сприяння у справі вирощування цукрових буряків, зокрема і через домовленості та залучення до неї керівників сусідніх громад.

Схожі пости

Перевірити, чи призначена вам субсидія, тепер можна онлайн

Redaktsia

Поліція розшукує психічно хворого молодого чоловіка

Redaktsia

Тернополянин заробляв на прожиття крадіжками

Віктор Сторожук
Перейти до панелі інструментів