24.03.2023
Новини

Один з кращих оздоровчих таборів на Тернопільщині тепер нагадує зону відчуження

У соцмережі показали як сьогодні виглядає один з колись кращих таборів відпочинку на Тернопільщині. Тепер у “Зорепад-Струсів”, що у колишньому Теребовлянському районі, мало що нагадує про оздоровлення та відпочинок. Востаннє дітей тут приймали ще у 2014 році.

Нині місце відпочинку швидше нагадує зону відчуження. У коментарях до світлин Юрія Олійника читачі називають його міні Прип’ять. У 2014 році “Зорепад” навіть пройшов державну атестацію. А юні гості були задоволені умовами відпочинку.

В інформації про табір зазначають, що знаходиться він в екологічно чистій зоні у с. Струсів поблизу заповідного дубового лісу та річки Серет. Площа – 6,8 га, відсоток озеленення – 70%.

На території табору є відкритий басейн, який зараз закинутий та занедбаний, як і уся територія.

Раніше для відпочивальників були облаштовані футбольне поле, майданчики для занять волейболом, баскетбольні стійки, тенісні столи, майданчик з турніками, драбинами та іншим спортивним знаряддям.

Діти розміщувалися у чотирьох спальних двоповерхових корпусах, з покімнатним розміщенням (до 6 осіб в кімнаті) зі санітарно-гігієнічними зручностями на поверсі.

 

Схожі пости

Міська рада дозволила працювати вночі чотирьом ресторанам міста

Redaktsia

За добу на Тернопільщині ковід забрав життя двох людей

Як дякують кандидати Тернопільщини своїм виборцям. Підбірка із соцмереж

Перейти до панелі інструментів