30.05.2023
Новини

На Тернопільщині чиновниця роздавала землю родичам

На Тернопільщині судитимуть чиновницю, яка роздавала землю родичам. Вона зловживала своїм службовим становищем. Збитки завдані громаді оцінюють у 170 тис грн. Про це повідомляють у поліції Тернопільської області. 

“Обіймаючи посаду виконуючої обов’язки голови однієї з сільських рад колишнього Монастириського району, 54-річна чиновниця напередодні місцевих виборів у жовтні минулого року вирішила «обдарувати» родичів та близьких осіб земельними паями. Так поспішала винести рішення про виділення земельних ділянок, що сфальсифікувала протокол рішення сільської ради. Хоча, як стверджують місцеві депутати, сесії насправді не було.

Під час досудового розслідування було встановлено, що у вересні 2020 року чиновниця спочатку надала дозвіл на розробку проектів землеустрою щодо встановлення меж дев’яти земельних ділянок загальною площею 18 гектарів.

24 жовтня, якраз напередодні дня виборів, зловмисниця поспіхом склала протокол про затвердження даних проектів землеустрою, хоча насправді за це рішення місцеві депутати не голосували, адже офіційно сесії сільської ради не було. Дев’ять земельних ділянок кожна площею два гектари отримали не випадкові люди – родичі та близькі до чиновниці особи. Сума завданих громаді збитків склала 170 тисяч гривень.

Відомості за даними фактами внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 366 (підроблення офіційних документів) та частиною 1 статті 364 (зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу. Процесуальне керівництво у даному кримінальному провадженні здійснює Бучацька окружна прокуратура”, – йдеться у повідомленні.

Схожі пости

Медсестра з Тернопільщини з 20-річним досвідом стала «Людиною року 2020»

12 червня у Тернопільській ОДА буде новий керівник

На війні загинув патріот, майданівець з Тернопільщини Василь Телішевський

Перейти до панелі інструментів