24.07.2024
Новини

На Тернопільщині викрили масштабне виробництво контрафактного алкоголю

Масштабне виробництво контрафактного алкоголю викрила СБУ Тернопільщини. Під час обшуку вилучили “брендовий алкоголь” на 500 тис грн. Змішували “елітні напої” у брудних бочка удома. Продавали товар через Інтернет, – повідомляють у СБУ.

Якщо провину горе-підприємців доведуть у суді, їм загрожує покарання – до семи років в’язниці.

“За попередніми даними слідства, місцеві мешканці облаштували підпільні цехи на території власних домогосподарств. Технологічний процес максимально спростили: усе зводилося до додавання у спиртосуміші смакових есенцій. Готовий продукт розливали у пластикові пляшки та упаковували у картонні коробки.

Під час обшуків на підпільних виробництвах правоохоронці виявили: понад 2 800 літрів алкогольних напоїв, розлитих у тару та готових до реалізації; смакові есенції для горілчаних та коньячних виробів; понад 3000 одиниць порожньої пластикової тари; обладнання для змішування спиртосумішей та їх розливу.

У межах відкритого кримінального провадження за ч. 1 ст. 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) та ч. 1 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії.

Блокування незаконного збуту небезпечного для здоров’я громадян фальсифікату проводилось спільно із співробітниками ГУ ДФС у Тернопільській області за процесуального керівництва обласної прокуратури”, – зазначають у СБУ.

Перейти до панелі інструментів