28.09.2021
Здоров’я Новини

100-тисячна вакцинована людина на Тернопільщині отримала подарунок

Уже понад 100 тис мешканців Тернопільщини отримали вакцину від COVID-19. Жінці, яка стала ювілейною вакцинованою, з цієї нагоди вручили подарунок. Про це розповіли у Тернопільській облдержадміністрації.

Директорка департаменту охорони здоров’я ТОДА Ольга Ярмоленко подякувала за свідому громадянську позицію Василині Сковронській і вручила пам’ятний подарунок.

«Я рада сьогодні вітати стотисячну людину котра отримала вакцину від коронавірусу. Це надзвичайно свідома позиція, кожного хто отримав щеплення. Я раджу всім охочим, які ще цього не зробити, пройти імунізацію та захистити себе і близьких», – зазначила Ольга Ярмоленко.

Директорка департаменту обговорила з Василиною Сковронською які саме фактори спонукали її вакцинуватися, та про самопочуття після імунізації.

«Це моя друга вакцина і в мене чудове самопочуття. Буду заохочувати всіх подруг та знайомих пройти вакцинацію. Також це дуже приємно, що я стала стотисячною та отримала кухонну техніку в подарунок від облдержадміністрації», – розповіла Василина Сковронська.

Схожі пости

У ВООЗ оголосили про пандемію коронавірусу. Яка ситуація в сусідніх з Україною державах

Ірина Небесна

За добу в області виявили 22 випадки COVID-19. Більшість – у Кременецькому районі

Бучач – місто кольорів і знаменитостей, які переводять стрілки годинника (фоторепортаж)

Назарій Наджога
Перейти до панелі інструментів