25.04.2024
Новини

У Бучачі шахрай набрав кредитів на родича

До трьох років ув’язнення загрожує 35-річному мешканцю Бучача за шахрайство. Його жертвою став родич. За три місяці зловмисник оформив на нього 20 тис грн онлайн-кредитів. Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільщини. 

Потерпілий, 41-річний житель міста Бучач, дізнався про аферу лише після того, як йому почали надходити повідомлення про вимогу сплатити заборгованість за кредитними договорами. За допомогою звернувся до працівників поліції.

Правоохоронці встановили обставини та з’ясували, хто і яким чином незаконно загнав потерпілого у боргову яму. У протиправному викрили родича заявника – 35-річного жителя Бучача.

“З’ясувалося, зловмисник, маючи копії документів потерпілого та його банківську картку, оформляв на нього онлайн-кредити. Кошти, які приходили на рахунок родича, згодом перекидав на свою картку. Поліцейські задокументували 9 епізодів його шахрайської діяльності. Загалом бучаччанин незаконно привласнив майже 20 тисяч гривень. Гроші витрачав на власні потреби”, – зазначають у повідомлені.

Триває досудове розслідування, розпочате за частинами 1, 2 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

 

Перейти до панелі інструментів