21.02.2024
Аналітика Новини

Власники елітних авто у Тернополі сплатили до бюджету чималу суму

Упродовж першого півріччя цього року власниками елітних авто на Тернопільщині було спрямовано до бюджетів громад 979, 2 тис. грн транспортного податку. Про це повідомили у секторі інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Тернопільській області.

З усієї суми надходжень 735,6 тис. грн. податку сплатили юридичні особи – власники автомобілів класу «люкс» та 243,6 тис. грн. перерахували фізособи. Приріст до очікуваної сплати склав відповідно 195,8 тис. грн. та 6,6 тис. грн. або на 36,3 відсотків та 2,8 відсотка більше.

На сьогодні платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року. Цьогоріч це 2 млн 250 тис. грн, оскільки мінімальна зарплата складає 6000 гривень.

Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 тис. грн. за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування.

Перейти до панелі інструментів