30.03.2023
Новини Файні люди

Волонтери зі Збаража передали військовим на схід автомобіль

Волонтери зі Збаразького району привезли для військових в зоні ООС автомобіль. Також вони передали телевізори, військове обладнання та продукти харчування воїнам. Про це написав на своїй Фейсбук-сторінці голова Штабу національного спротиву Збаразького району Володимир Голоднюк.

“Поїхали не з порожніми руками, з анонсованим вже автомобілем, прихопили хлопцям й комплект коліс для іншого коника, фільтри, автомобільне мастило, антифриз, склоомивач, інші замовлені запасні частини до автівок. Трішки грошей мали, тисячу у.о. позичили і о четвертій ранку він вже стояв у нас під Штабом. Авто на фронті не вистачає і його придбання було лише питанням часу. За все заплатили 2300 у.о. З оптики придбали труби розвідника, а також телевізор. Приємними ж бонусами будуть маскувальні та затінюючі сітки, банери, амуніція б/у, м’ясну консервацію та продукти харчування, чай, кава”, – каже Голоднюк.

Схожі пости

Рятувальники розповіли, що виявили на місці падіння літака на Тернопільщині (фото)

“Пілот, очевидно, вистрибнув з парашутом”: на Тернопільщині знайшли уламки літака, який розбився під час Другої світової війни

Євгенія Цебрій

Уродженець Тернопільщини – новий голова Національного банку України

Перейти до панелі інструментів