01.08.2021
Новини

Тернополян застерігають від шахраїв, які називають себе майстрами з ремонту комп’ютерів

Багато хто бачив оголошення про послуги комп’ютерних майстрів, які  можуть прийти до вас додому та допомогти за винагороду із налаштуванням техніки. На таких оголошеннях небагато інформації, є тільки красива фотографія, обіцянки знижок, невисоких цін, «антивірус» у подарунок і майже цілодобові послуги підтримки без вихідних. Однак, як правило, це шахраї, які не тільки не полагодять комп’ютер, а можуть встановити шкідливе програмне забезпечення. Про це повідомляє відділ протидії кіберзлочинам в Тернопільській області.

Щоби не потрапити у тенета шахраїв, перед тим, як користуватися послугами майстрів з оголошень, перевірте, чи дійсно вони професійно займаються ремонтом техніки, почитайте відгуки про їх роботу в мережі Інтернет, скористайтеся веб-ресурсом Стоп Фрауд (https://cyberpolice.gov.ua/stopfraud/), (можливо, шахрай вже є в базі кіберполіції), не оплачуйте послуги наперед.

Найбільше від таких комп’ютерних «майстрів» страждають пенсіонери, котрі погано розбираються в техніці. Тому необхідно обов’язково обговорити цю проблему з родичами і попередити їх про небезпеку.

Головне фото: ua.depositphotos.com.

 

 

Схожі пости

У проблему зі зростанням цін на маски у аптеках втрутилася прокуратура

Що цікавого приготувати до Великодня: добірка страв від кулінара Клопотенка

За добу на Тернопільщині 24 випадки виявлення коронавірусу. Є шостий летальний