16.06.2021
Новини

За минулий рік викрили 46 осіб, які незаконно отримували допомогу як безробітні

Тернопільський міськрайонний центр зайнятості повідомив своїх клієнтів щодо важливості своєчасного інформування відомства стосовно змін обставин, що можуть вплинути на виплати забезпечення.

Шановні клієнти Тернопільського міськрайонного центру зайнятості. Нагадуємо Вам про обов’язок інформувати центр зайнятості протягом 3 робочих днів про обставини, визначені у частині першій статті 45 Закону України “Про зайнятість населення”, що є підставою припинення реєстрації безробітного. Зокрема, це можуть бути: початок трудових, цивільно-правових відносин, вступ на навчання за денною формою, призов на строкову військову або альтернативну (невійськову) службу, досягнення пенсійного віку, призначення пенсії на пільгових умовах, призначення пенсії за вислугу років та інше.

У випадку умисного невиконання безробітними своїх обов’язків та зловживання ними, з таких осіб стягується сума виплаченого їм забезпечення та вартості наданих соціальних послуг з моменту виникнення обставин, що впливають на умови виплати. Слід зазначити, що у 2020 році незаконно отриману допомогу по безробіттю повернули 46 осіб на загальну суму 234,5 тисяч гривень.

У разі, якщо у Вас виникли сумніви з приводу Ваших прав і обов’язків, просимо заздалегідь звертатися до фахівців центру зайнятості для отримання консультації та запобігання порушенню законодавства.

Схожі пости

357 нових інфікувань та 12 померлих: яка ситуація із коронавірусом на Тернопільщині

В країні “битиметься” кілька циклонів: синоптики оприлюднили прогноз погоди на лютий

Кабмін змінив правила реєстрації автотехніки: що необхідно знати власникам