04.10.2022
Корисне Місто Новини

Мешканців Тернополя та довколишніх сіл на два дні залишаться без води

У зв’язку з плановим промиванням водопровідних мереж і ремонтними роботами на насосних станціях та водопровідних мережах, з 00 год 19 травня до 24 год 20 травня буде припинено водопостачання мікрорайонів “Сонячний”, “Аляска”, “Східний”, “Канада”, “Дружба”, “Кутківці”, “Пронятин”, “Березовиця”, а також довколишніх сіл. Про це йдеться на сайті комунального підприємства “Тернопільводоканал”.

З водою будуть мешканці центральної частини міста, мікрорайонів “Новий світ” і “Старий парк” (однак на вулицях Клінічна, Коцюбинського та Підгородня можливі перебої у водопостачанні), вулиць Текстильна, Поліська (промислова зона), проспекту Злуки, 1-25 (непарний бік).

Вода з пониженим тиском подаватиметься у помешкання на вулицях Бродівська, Лук’яновича, Малишка, Польового, Оболоня, Стадникової, Чернівецька, тобто може бути відсутньою на верхніх поверхах багатоповерхівок.

У період відсутності води в мережах також буде здійснено комплекс робіт, які неможливо виконати за звичайних умов.

Адміністрація КП “Тернопільводоканал” просить вибачення за тимчасові незручності та зазначає, що промивання водопровідних мереж – щорічна процедура, передбачена технологією експлуатації водопровідних мереж. З метою покращення якості води здійснюють її двічі на рік – навесні та восени.

Нагадаємо, що торік, через карантинні обмеження, “Тернопільводоканал” не проводив планове промивання, що спричинило критичне збільшення осаду заліза на внутрішніх стінках водопровідних мереж.

Радимо не відкладати створення запасу води на останні години 18 травня, оскільки через інтенсивне використання водомереж великою кількістю споживачів якість води може погіршитись.

Схожі пости

Нардепи з Тернопільщини проаналізували перший день у Верховній Раді

Наталка Колтун

170 вишитих вручну іграшок: під Тернополем дивовижно прикрасили новорічну ялинку (фото)

У Тернополі розшукують винуватця ДТП, який пошкодив авто і поїхав геть

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів