12.06.2021
Новини

У Тернопільському міськрайонному суді шляхом таємного голосування обрали голову

18 травня 2021 року відбулися збори суддів Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області, на порядок денний якого було винесено питання щодо обрання голови суду. Про це інформує пресслужба Тернопільського міськрайонного суду.

Шляхом таємного голосування, більшістю від кількості суддів, які працюють в суді головою Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області було обрано Вийванка Олега Михайловича.

Відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» голова суду обирається на посаду зборами суддів шляхом таємного голосування більшістю від кількості суддів відповідного суду строком на три роки, але не більш як на строк повноважень судді, у порядку, визначеному законом.

Повноваження голови місцевого суду визначені статтею 24 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

Читайте також: “Він був більше, ніж керівник”: помер голова Тернопільського міськрайонного суду Роман Грицак

Після завершення процедури голосування, голова суду Вийванко Олег Михайлович подякував суддям за висловлену довіру.

“Колектив міськрайонного суду вітає Олега Михайловича. Нехай Ваш ентузіазм не згасає, завжди залишайтеся життєрадісним, креативним, наполегливим і цілеспрямованим, а у роботі дотримуйтеся абсолютно позитивного мислення. Це сприятиме стрімко і впевнено досягати нових вершин та блискучих результатів. Бажаємо з кожним роком додавати в свою скарбничку новий досвід, знання, мудрість і силу. Хай Ваші життєві горизонти наповнюються новими мріями і здійсненими бажаннями!”, – йдеться у повідомленні.

Додамо, що попередник Олега Вийванка Роман Грицак помер у березні від ускладнень коронавірусу.

Схожі пости

Виявили небезпечний французький сир

На Провідну неділю в Тернополі збільшать кількість рейсів громадського транспорту до кладовищ

Кількість отруєних у ресторані “Аляска” зросла до 11 осіб. Вже відомі причини спалаху