14.05.2021
Новини

На Тернопільщині виявили порушення в діяльності ізоляторів

Тернопільською обласною прокуратурою проведені перевірки в ізоляторах тимчасового тримання ГУНП в Тернопільській області щодо порядку та умов тримання осіб. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.

Прокурорами зафіксовані непоодинокі порушення вимог законодавства щодо роздільного тримання в’язнів у камерах ІТТ та проведення обшуку в’язнів особою однієї статі. забезпечення їх права на щоденну прогулянку. Також виявлені факти недотримання санітарних норм у приміщеннях ІТТ ГУНП в області; незабезпечення в’язнів постільною білизною у достатній кількості та права на щоденну прогулянку. Всупереч вимогам Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» у камерах не проводились необхідні дезінфекційні заходи у зв’язку з триманням там ув’язненого, хворого на COVID-19.

За результатами перевірок обласною прокуратурою внесено вказівку начальнику ГУНП в області, яка розглянута та задоволена.  До дисциплінарної відповідальності притягнуто 5 службових осіб органів поліції, з яких 3 -начальники ІТТ.

Схожі пости

5 простих порад від МОЗ для здоров’я серця

Затримали чоловіка, який намагався пограбувати церкву в Ланівцях

Центральні вулиці Тернополя вкотре “попливли” після першої ж зливи (фото, відео)