09.12.2022
Новини

На Тернопільщині до 15 років заочно засудили терориста ЛНР

За підтримання публічного обвинувачення Тернопільської обласної прокуратури за участь в діяльності терористичної організації засуджено жителя Луганщини (ч. 1 ст. 258-3 КК України). Вироком суду чоловіка визнано винним у вчиненні інкримінованого злочину й призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Про це повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури. 
Під час спеціального досудового розслідування встановлено, що у 2015 році обвинувачений добровільно вступив до «15-го батальйону територіальної оборони народної міліції луганської народної республіки», де його було призначено на посаду спочатку командира взводу, а пізніше – заступника командира батальйону з озброєння.

Перебуваючи у вказаному військовому формуванні, луганчанин упродовж 2015 – 2017 років брав участь у злочинній діяльності терористичної організації «ЛНР» на тимчасово окупованій території Луганської області.

Обвинувачений організовував перевірки технічного стану озброєння і військової техніки, а також її видачі бійцям зазначеного батальйону для ведення бойових дій проти військовослужбовців ЗС України та працівників правоохоронних органів на лінії розмежування в районі населених пунктів Калинове, Молодіжне, Михайлівка та Золоте Попаснянського району Луганській області.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Управління Служби безпеки України в Тернопільській області.

Схожі пости

У Тернополі спіймали досвідченого крадія велосипедів

Redaktsia

Село під Тернополем на саме Водохреща залишилося без води

Окупанти обстріляли сусідню область з боку Білорусі

Перейти до панелі інструментів