25.09.2021
Новини

Не стало відомого тернопільського письменника і журналіста

Помер Арсен Онуфрійович Паламар – журналіст, публіцист, письменник. Сумну звістку оприлюднили на сторінці Тернопільської обласної організації Національної спілки письменників України у соцмережах.

“Відійшов у вічність письменник, журналіст, публіцист Арсен Онуфрійович Паламар.
З глибоким сумом повідомляємо, що 9 квітня на 85 році життя відійшов у вічність письменник, журналіст, публіцист Арсен Онуфрійович Паламар. Член Національних спілок журналістів (1972) та письменників України (2000).

Арсен Онуфрійович Паламар народився 18 червня 1936 року у Копичинцях, Тернопільської області. Закінчив філологічний факультет Чернівецького університету. Працював учителем, заступником директора школи, кореспондентом тернопільських обласних газет “Ровесник”, “Вільне життя”, “Свобода “. Автор перших в Україні книг на морально- етичну тематику — “Етика — молодим” (Київ, 1985), “Мудрость общения” (Москва, 1990), «Життя наше дурне», «Третя руїна» (Львів, 1998), «Деградація» (Київ, 2004),«Чи ми, українці, одної крові? Роздуми над недолею». Друкувався в обласній і республіканській періодиці. Працював у прес-службі Тернопільської обласної державної адміністрації’.

Висловлюємо щирі й глибокі співчуття родині та близьким померлого. Хай Господь упокоїть душу його чисту і праведну у Царстві своєму”, – йдеться у повідомленні.

Схожі пости

З 1 липня за тимчасові парковки у парку ім. Т. Шевченка треба буде заплатити

Зручність, якість та низькі ціни: у Тернополі запрацював м’ясний маркет «М’ясник»

У 5-ти педпрацівників, які мали проводити ЗНО на Тернопільщині, виявили коронавірус

Перейти до панелі інструментів