31.07.2021
Новини Погода

Якою буде погода на Тернопільщині: прогноз синоптиків

У найближчі п‘ять днів на Тернопільщині подекуди дощитиме та падатиме сніг, а температура повітря не буде вищою 7 градусів тепла.

Як повідомляє обласний гідрометеорологічний центр, 20 березня погоду області  визначатиме поле пониженого атмосферного тиску та вплив висотної улоговини.

По області – хмарно з проясненнями. Вдень невеликий мокрий сніг. Вночі та вранці на дорогах ожеледиця. Температура вночі 2 – 7º морозу, вдень 0 – 5º тепла.

У місті теж хмарно з проясненнями, а вдень невеликий мокрий сніг. Вночі та вранці на дорогах ожеледиця. Температура вночі 3 – 5º морозу, вдень 2 – 4º тепла.

А от 21 березня, згідно із прогнозом синоптиків, не падатиме ні дощ, ні сніг. Проте ночі та вранці на дорогах ожеледиця. Температура вночі 2 – 7º морозу, вдень 2 – 7º тепла.

22 березня – часом опади. Температура вночі від 4º морозу до 1º тепла, вдень від 1º морозу до 4º тепла.

23-24 березня місцями може бути невеликий сніг. На окремих ділянках доріг ожеледиця. Температура вночі 23 березня 2 – 7° морозу, 24 березня 0 – 5° морозу; вдень 1 – 6° тепла.

Схожі пости

Україна пройшла пік летальних випадків від коронавірусу

“Тут люди щойно сиділи на лавці, вже її нема”: як стрімко затопило село на Тернопільщині (відео)

“Дітей відправили до бабусі в село, щоб захистити, вона ж пішла на похорон до сусідів”: в лікарнях Тернополя досі троє людей з підозрою на COVID-19

Ірина Небесна