20.04.2021
Новини

Через аварії два будинки опинилися без тепла, а три — без гарячої води

Деякі тернополяни тимчасово залишилися без водопостачання та тепла. Проблеми виникли через аварії, йдеться на сайті “Тернопіль комунальний”.

“До уваги жителів будинків Нечая, 4, Білецька, 16 та Броварна, 21!

Через порив трубопроводів гарячого водопостачання біля бойлерної на вулиці Броварна, 14 до вказаних будинків подається вода на розбір із пониженою температурою. Після проведення аварійно-відновлювальних робіт повідомимо про це споживачів додатково. Перепрошуємо за тимчасові незручності”, – йдеться у повідомленні КП «Тернопільміськтеплокомуненерго».

У відомстві повідомили й про іншу аварійну ситуацію.

“До уваги мешканців будинків на вулиці Вербицького, 5 та 7! У зв’язку з поривом трубопроводу теплоносія сьогодні, 09 березня, тимчасово призупинене теплопостачання до вказаних будинків. Ремонтні роботи розпочалися сьогодні о 09.00 годині, планується завершити їх до 16.00 години сьогоднішнього дня. Перепрошуємо за тимчасові незручності. Про усі зміни ми проінформуємо додатково”, – поінформували тернополян.

 

Схожі пости

У Підволочиському районі з невідомих причин згоріло авто (фото)

19-річній заробітчанці з Тернопільщини ампутували ногу через ДТП в Польщі. Потрібна допомога на лікування та протезування

Євгенія Цебрій

На Тернопільщині присяжний сам постане перед судом за скоєну по п’яній смертельну ДТП