31.07.2021
Новини

Чиновника мерії Тернополя звинувачують у незаконному виділенні ділянки вартістю 1,3 млн грн

За процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури слідчим управлінням ГУНП в Тернопільській області в межах досудового розслідування кримінального провадження повідомлено про підозру службовій особі Тернопільської міської ради за ч. 2 ст. 364 КК України.

Розслідуванням встановлено, що чиновник, перебуваючи на посаді в Тернопільській міській раді та будучи наділеним організаційно-розпорядчими функціями, умисно, використовуючи своє службове становище з метою одержання неправомірної вигоди, вніс до офіційного документа завідомо неправдиві відомості й таким чином погодив відведення земельної ділянки вартістю понад 1,3 млн грн. для будівництва та обслуговування житлового індивідуального будинку, господарських будівель і споруд.

Через протиправні дії службової особи порушено вимоги Генерального плану, Плану зонування території м. Тернополя, іншої дозвільної містобудівної документації.

Відповідно до вимог КПК України подальше здійснення розслідування вказаного кримінального правопорушення буде визначена за детективами НАБУ.

За неофіційними даними, мова іде про головного архітектора Тернополя.

 

Схожі пости

В Бучачі виявили 31 авіабомбу, а на дні ставу в Івачеві – міну

Хворих на COVID обіцяють лікувати в медзакладах безкоштовно, навіть якщо не підписано угоди з сімейним лікарем

У мережі опублікували відео нічної аварії біля “Маяка”