05.10.2022
Новини

Діти військових з Тернопільщини отримали дарунки від ровесників з діаспори

135 подарунків для дітей учасників бойових дій з Тернопільщини передали їхні ровесники з Діаспори, об’єднані в лавах Спілки Української Молоді. Про це повідомили на сайті СУМу.

Як розповіла координаторка тернопільського етапу акції «Теплом зігріємо серця», сумівка Мар’яна Марець, подарунки зібрали й надіслали в Україну юнаки та юначки осередків СУМ в Америці з міст Палатайн, Стемфорд, Бостон, Нью-Йорк, Філадельфія, Йонкерс, Пассейк.

Кожен подарунок – адресний. Складаючи його, вихованці СУМ орієнтувалися на вік та вподобання конкретної дитини.

«Одяг, іграшки, солодощі, «канцелярка» – сумівці діаспори придбали їх за власні кошти, виручені під час доброчинних акцій, Різдвяної Коляди. То ж вклали в них і часточку своєї праці, а також – любові й поваги до захисників України та їхніх родин», – каже Мар’яна Марець.

Голова Тернопільської міської організації СУМ в Україні Сергій Глущак розповів, що акцію «Теплом зігріємо серця» Спілка Української Молоді проводить з 2014 року.

За це час в різні куточки нашої країни від дітей та молоді Діаспори було передано майже 14 тисяч подарунків дітям українських військових та внутрішньо переміщених осіб.

У тому числі, за цей час дітям хлопцям та дівчатам з Тернопільщини вручено понад 1000 пакунків від сумівців світу.

«Намагаємося щороку передавати ці подарунки новим дітям, щоб якомога більше сімей наших військових відчули тепло і підтримку», – каже Сергій Глущак.

Спілка Української Молоді – молодіжна організація, яка займається вихованням молоді на християнських та патріотичних засадах.

СУМ засновано у 1925 році в Києві. У 1946 році її діяльність було відновлено в повоєнній Німеччині. Зараз її офіційні представництва діють в Австралії, Арґентині, Бельгії, Великій Британії, Естонії, Іспанії, Канаді, Німеччині, Португалії, Сполучених Штатах Америки, Україні, Франції.

Схожі пости

Назвали перелік медичних протипоказань до щеплення від коронавірусу

Запропонували компенсацію за “неефективні” ліки: пенсіонерка втратила 60 тис. грн, бо повірила шахраям

На тернопільському ставі під кригу провалився чоловік (фоторепортаж)

Перейти до панелі інструментів