27.01.2022
Новини

У Тернополі помер знаний лікар і науковець

Зупинилося серце медика, науковця, викладача Богдана Григоровича Насалика. Про це в мережі повідомила Наталя Грималюк.

“Дорогі друзі! Від колективу кафедри внутрішньої медицини # 3 з сумом повідомляю, що сьогодні вранці перестало битися серце нашого колеги, ЛІКАРЯ з великої літери, надзвичайно доброї і порядної людини, чуйного батька, чоловіка , доцента, кандидата медичних наук Богдана Григоровича Насалика. Дуже важко писати ці рядки… Не віриться… Надзвичайно хороша і світла людина.

Народився Богдан Григорович 16 лютого 1955р у с. Клубівці, Тисменецького району, Івано-Франківської області, закінчив Рогатинську школу ,в 1979 р закінчив Івано-Франківський медичний інститут за спеціальністю «лікувальна справа», працював лікарем-кардіологом Житомирськоі міськоі лікарні. У 1985 році закінчив клінічну ординатуру при Київському НДІ імені М.Д. Стражеско за спеціальністю «Кардіологія». З 1985 по 1991 – завідувач інфарктного відділення Київськоі лікарні швидкоі допомоги. З 1991 року сіяв розумне, добре і вічне студентам Тернопільського медичного університету. Богдан

Григорович назавжди залишиться в пам”яті рідних, колег , студентів. Нехай Бог прийме його душу в Царство Небесне. Вічна пам’ять !

Панахида за усопшим сьогодні, 22.02.21 р, в Домі печалі у великому залі на Микулинецькому цвинтарі о 19.30, похорон завтра о 12:00 .

Співчуття родині!”, – йдеться у дописі.

Схожі пости

7 людей померли за минулу добу від коронавірусу на Тернопільщині

Тернополян кличуть на віче “Зупинимо капітуляцію”

Ще в 220 жителів Тернопільщини підтвердили коронавірус, 4 людей померли

Перейти до панелі інструментів