04.02.2023
Новини

У Тернополі помер знаний лікар і науковець

Зупинилося серце медика, науковця, викладача Богдана Григоровича Насалика. Про це в мережі повідомила Наталя Грималюк.

“Дорогі друзі! Від колективу кафедри внутрішньої медицини # 3 з сумом повідомляю, що сьогодні вранці перестало битися серце нашого колеги, ЛІКАРЯ з великої літери, надзвичайно доброї і порядної людини, чуйного батька, чоловіка , доцента, кандидата медичних наук Богдана Григоровича Насалика. Дуже важко писати ці рядки… Не віриться… Надзвичайно хороша і світла людина.

Народився Богдан Григорович 16 лютого 1955р у с. Клубівці, Тисменецького району, Івано-Франківської області, закінчив Рогатинську школу ,в 1979 р закінчив Івано-Франківський медичний інститут за спеціальністю «лікувальна справа», працював лікарем-кардіологом Житомирськоі міськоі лікарні. У 1985 році закінчив клінічну ординатуру при Київському НДІ імені М.Д. Стражеско за спеціальністю «Кардіологія». З 1985 по 1991 – завідувач інфарктного відділення Київськоі лікарні швидкоі допомоги. З 1991 року сіяв розумне, добре і вічне студентам Тернопільського медичного університету. Богдан

Григорович назавжди залишиться в пам”яті рідних, колег , студентів. Нехай Бог прийме його душу в Царство Небесне. Вічна пам’ять !

Панахида за усопшим сьогодні, 22.02.21 р, в Домі печалі у великому залі на Микулинецькому цвинтарі о 19.30, похорон завтра о 12:00 .

Співчуття родині!”, – йдеться у дописі.

Схожі пости

Зупинилося серце видатного тренера, Почесного громадянина Тернополя Володимира Ліщука

Redaktsia

Почаївчанка віддала ворожці 1,3 мільйона гривень

До 10 років можуть засудити жителя Тернопільщини, який через ревнощі вбив дружину

Перейти до панелі інструментів