26.02.2021
Новини

“Мудрий вчитель, співчутливий до чужого горя”: не стало професора технічного університету

На 78-му році помер кандидат технічних наук, професора кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя Петро Кривий. 

Про смерть Заслуженого винахідника України повідомляє колектив університету.

«Впродовж багатьох років життя Петра Дмитровича було нерозривно пов’язане із Тернопільським національним технічним університетом. Молодим, енергійним викладачем прийшов у колектив. І хоча життя не стелило перед ним веселкових стежок, боров життєві негаразди й невтомно трудився, сходинка за сходинкою піднімаючись на освітянський олімп, долаючи труднощі щоденною працею, несхитною наполегливістю та любов’ю до своєї справи,» – згадують про Петра Кривого у виші.

За час своєї трудової діяльності Петро Кривий зробив значний внесок у розвиток та процвітання університету, виховав не одне покоління студентів та аспірантів, а глибина його мислення й науковий талант здобули заслужену повагу вчених як в Україні, так і за її межами.

«У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу близьких та рідних. Світлий, добрий спомин про Петра Дмитровича назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із ним, тих, кого він навчав. Сьогодні ми згадуємо його як мудрого вчителя, людину, співчутливу до чужого горя, веселого і доброзичливого товариша, людину, з якою можна було поділитися і радістю, і смутком. Світла пам’ять про Кривого Петра Дмитровича назавжди збережеться у наших серцях, а його життя буде прикладом для багатьох поколінь,» – йдеться у повідомленні.

Висловлюємо найщиріші співчуття рідним і близьким покійного з приводу непоправної втрати.

Панахида відбудеться 21.02.2021 р. о 19:00 год.
у Будинку печалі по вул. Микулинецька, 27.

Похорон відбудеться 22.02.2021р. о 13.30

Схожі пости

Обсяги ремонтів зростуть майже удвічі: які дороги відремонтують на Тернопіллі наступного року (відео)

Марія Голді

Хлопчикам – блакитне, дівчаткам – рожеве: як стереотипи впливають на наш світогляд

Ірина Небесна

“Читаймо про важливе! Підтримуймо воїнів!” Волонтерка оголосила книжковий аукціон, щоб допомогти бійцю