03.03.2021
Новини

Віктор Ляшко пояснив, чому в Україні не вводитимуть паспорти імунізації

Разом з тим за бажанням громадяни матимуть змогу отримувати свідоцтва про вакцинацію, якщо вони будуть необхідні для поїздок в інші країни. В Україні не запроваджуватимуть паспорти імунізації, але можлива видача довідок про отримання щеплення від коронавірусу, пише Уніан.

Про це на зустрічі з журналістами повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко, передає РБК-Україна.

Він зазначив, що вводити паспорти імунізації немає сенсу, оскільки найближчим часом буде обмежений доступ до вакцин від коронавірусу.

“Зараз їх неправильно вводити, тому що дуже обмежений доступ до вакцини. А пізніше, коли буде масова вакцинація, рівень захворюваності впаде, карантинні обмеження будуть зніматися, значить, і “імунний паспорт” втратить сенс. Така моя позиція”, – сказав Ляшко.

Разом з тим, за його словами, за бажанням громадяни матимуть змогу отримувати свідоцтва про вакцинацію, якщо вони будуть необхідні для поїздок в інші країни.

Також Ляшко розповів, що Україна вже наступного тижня має отримати першу партію вакцини від COVID. Це буде препарат британсько-шведської компанії AstraZeneca, вакцинація стартує наступного дня після отримання.

Схожі пости

На Чортківщині прокуратура вимагає визнати факт припинення права користування землею вартістю 6 млн. грн.

Завтра в будинках трьох вулиць Тернополя не буде води

На Тернопільщині правоохоронці розшукують фальшивомонетника, який ховається від в’язниці