07.03.2021
Новини

У Тернополі помер відомий священник і місіонер (фото)

Вчора, 31 січня, відійшов у вічність священник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ, відомий місіонар, проповідник, ієрей підпільної УГКЦ, отець-редемпторист Михаїл Шевчишин. Про це інформують на сайті Тернопільсько-Зборівської архиєпархії.

За життя священник був відзначиений премією за особливий внесок у розвиток екуменічного діалогу, діалогу культур і народів, міжрелігійного та міжнаціонального порозуміння, за благодійну діяльність та особистий життєвий приклад жертовності та гуманізму. Відзнаку заснував у 2010 році Комітет із вшанування пам’яті блаженного священномученика Омеляна Ковча.

Отець Михайло Шевчишин в часи підпільної діяльності Церкви проводив численні реколекції для священиків, монахинь та мирян. Займався вихованням молодих хлопців, які готувалися до священства або ж до монашого життя. У радянські часи був переслідуваний. За незалежної України нагороджений орденом Костянтина Острозького за визначні заслуги у розвитку соціальної сфери, благодійність та активну участь у реалізації соціальної політики в Україні.

Своїм життям о. Михайло утверджував непохитність віри священичим та місійним служінням як у часи радянського комуністичного режиму, коли УГКЦ перебувала у підпіллі, так і в часи Української незалежності – багаторічним вихованням та духовним проводом майбутніх священиків.

Архиєпископ Василій, архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ, єпископ-помічник Теодор, працівники курії архиєпархії, духовенство Тернопільських деканатів висловлюють щирі співчуття родині покійного, згромадженню Найсвятішого Ізбавителя. Нехай Всемилостивий Господь прийме душу о. Михаїла до Небесної Оселі, де всі святі і праведні спочивають.

Розпорядок заупокійних богослужінь за о. Михайлом Шевчишином, ЗНІ:

Понеділок, 1 лютого 2021, храм Успіння Пресвятої Богородиці м. Тернопіль, вул. Острозького, 55:

8:30 – заупокійна св. Літургія;

19:00 – чернечий Парастас.

Впродовж дня можна попрощатися з покійним о. Михайлом у храмі Успення.

Вівторок, 2 лютого 2021, – перевезення домовини до Львова:

13:00 – Чин чернечого похорону у храмі свщмч. Йосафата, вул. Замарстинівська, 134, Львів.

Опісля, поховання на чернечому цвинтарі Редемптористів на Збиранці (Голосківське кладовище).

 

 

 

 

 

 

Схожі пости

Чи заплатять за автостраховкою при викраденні, ДТП, пожежі?

“Жінкам потрібна дружня підтримка”: тернополянки, які побороли рак, створили ГО

Ірина Небесна

Смакота нашвидкуруч: рецепти тортів, котрі зекономлять час