27.07.2021
Новини Оперативно

На Тернопільщині в перший день локдауну поліцейські склали 42 протоколи на підприємців, які працювали

З 8 січня, згідно з рішенням Уряду, на території України починали діяти посиленні карантинні обмеження. За перший день локдауну поліцейські Тернопільської області склали 42 адмінпротоколи та винесли 57 постанов за порушення встановлених правил.

Про результати проведення превентивних заходів повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

– Основні зусилля співробітників поліції були спрямовані на проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи щодо важливості виконання посилених карантинних вимог. До порушників, які продовжували нехтувати ними, застосовували заходи адмінвпливу, – йдеться у повідомленні.

Поліцейські склали 42 протоколи за ст.44-3 КУпАП – порушення правил щодо карантину людей. Найбільше – на суб’єктів господарювання за неприпинення роботи та недотримання карантинних вимог.

Поліцейські також стежили, аби люди перебували в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті в респіраторах або захисних масках. Виявили 57 осіб, які нехтували засобами індивідуального захисту. На порушників маскового режиму накладено штраф від 170 до 255 гривень.

Карантинні відпрацювання триватимуть щоденно. Правоохоронці звертаються до жителів краю виконувати посиленні обмеження, уникати скупчення людей та не забувати про засоби індивідуального захисту.

Схожі пости

Неподалік Чорткова люди перекрили дорогу, щоб отримати зарплатню

Марія Голді

“Мірялися кулаками, застосовували сльозогінний газ, хуліганили”. Правоохоронці розповіли про порушення перед виборами

Євгенія Цебрій

З 12 травня для туристів відкрили 4 замки Тернопільщини. За яких умов можна потрапити на екскурсію?