20.04.2021
Новини Оперативно

На Тернопільщині в перший день локдауну поліцейські склали 42 протоколи на підприємців, які працювали

З 8 січня, згідно з рішенням Уряду, на території України починали діяти посиленні карантинні обмеження. За перший день локдауну поліцейські Тернопільської області склали 42 адмінпротоколи та винесли 57 постанов за порушення встановлених правил.

Про результати проведення превентивних заходів повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

– Основні зусилля співробітників поліції були спрямовані на проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи щодо важливості виконання посилених карантинних вимог. До порушників, які продовжували нехтувати ними, застосовували заходи адмінвпливу, – йдеться у повідомленні.

Поліцейські склали 42 протоколи за ст.44-3 КУпАП – порушення правил щодо карантину людей. Найбільше – на суб’єктів господарювання за неприпинення роботи та недотримання карантинних вимог.

Поліцейські також стежили, аби люди перебували в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті в респіраторах або захисних масках. Виявили 57 осіб, які нехтували засобами індивідуального захисту. На порушників маскового режиму накладено штраф від 170 до 255 гривень.

Карантинні відпрацювання триватимуть щоденно. Правоохоронці звертаються до жителів краю виконувати посиленні обмеження, уникати скупчення людей та не забувати про засоби індивідуального захисту.

Схожі пости

За минулу добу на Тернопільщині COVID-19 виявили у 213 людей, двоє померли

Жодних соцмереж та сон: доктор Комаровський розповів, як побороти занепокоєння

У трьох жителів Тернопільщини, які померли з підтвердженим коронавірусом, були супутні хвороби