02.04.2023
Відео Громада Здоров’я Місто Новини Оперативно

У Тернополі керівництво міста відмінило локдаун (відео)

u-ternopoli-vidminyly-lokdaun

У Тернополі не вводитимуть жорсткі обмеження, пов’язані із січневим локдауном. Таке рішення прийняли сьогодні під час засідання комісії з надзвичайних ситуацій при міській раді. 

Відміна локдауну пов’язання зі зменшенням кількості хворих на коронавірус у Тернополі, зокрема зі зниженням рівня захворюваності на ковід. При цьому жодних цифр у повідомленні пресслужби міської ради не оприлюднено.

Натомість вказано, що з 11 січня свою роботу продовжать навчальні заклади Тернополя, рекомендовано працювати і підприємцям.

“6 січня у Тернополі відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській міській раді, на якому було заслухано інформацію від медичних працівників щодо стану захворюваності на коронавірус у Тернополі станом на початок року.

Відповідно до даних, впродовж останніх днів у місті не спостерігається приріст захворюваності на COVID-19, натомість, кількість інфікованих жителів знизилася, зменшилася кількість пацієнтів, що перебувають на лікуванні у медичних закладах Тернополя з діагнозом «коронавірусна інфекція», та практично відсутні хворі серед дітей і працівників закладів освіти”, – йдеться в повідомленні прес-служби.

Зважаючи на це, комісія прийняла рішення не посилювати з 8 січня карантин та не вводити жодних додаткових обмежень на території Тернопільської громади.

“Діятимуть лише ті протиепідемічні заходи, що були прийняті раніше, – наголосив міський голова Сергій Надал. – Це означає, що з понеділка, 11 січня, в усіх тернопільських школах продовжиться навчання – учні молодших класів відвідуватимуть уроки в звичному режимі, а школярі 5-11 класів – відповідно до змішаної форми навчання. Рекомендуємо також суб’єктам господарювання не припиняти свою підприємницьку діяльність з 8 січня, а продовжувати працювати у звичному режимі».

 

Схожі пости

Глава МОЗ озвучив, в яку зону може потрапити Тернопільщина з понеділка

Відповідальність за спалювання сухої трави: законодавчі акти

Віктор Сторожук

Людина “працювала” лише на папері: судитимуть посадовця, котрий привласнив майже 180 тисяч

Перейти до панелі інструментів