27.06.2022
Новини

Працівника одного з лісництв на Тернопільщині затримали при одержанні хабаря (фото)

Під процесуальним керівництвом Тернопільської обласної прокуратури викрито помічника лісничого одного з лісництв ДП «Тернопільське лісове господарство», який вимагав у громадянина неправомірну вигоду – 60 000 грн за реалізацію лісоматеріалів без оформлення відповідних офіційних документів і дотримання законних процедур.

Встановлено, що працівник державного лісового підприємства вимагав у жителя Тернопільщини 60 000 грн за відпуск деревини поза обліком, за видачу документів на деревину із нижчим сортом та безперешкодний вивіз її з території ввіреної йому ділянки лісництва.

При отриманні частини неправомірної вигоди в сумі 22 500 грн помічника лісничого затримано відповідно до ст. 208 КПК України та повідомлено йому підозру за ч. 3 ст. 368 КК України.

Злочин викрито спільно зі слідчими ТУ ДБР, розташованого у місті Львові, за оперативного супроводу УСР в Тернопільській області ДСР НП України.

Тривають першочергові слідчі дії, проведено обшуки в ДП «Тернопільське лісове господарство» та у Тернопільському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Схожі пости

Судитимуть жителя Теребовлянщини, якого підозрюють у смертельній ДТП

“Хто замовив активістів?” – акція під поліцією у Тернополі (фото)

Наталя Павлусик

Тернопільські вузи навчатимуться дистанційно

Перейти до панелі інструментів