24.03.2023
Новини Промо

Зроблено черговий крок на зустріч будівництву обходу Теребовлі (фото)

Перші етапи проєктування автошляху в обхід міста Теребовля пройдено: підрядник завершив інженерно-геодезичні та інженерно-геологічні вишукування. Проведено обстеження елементів штучних споруд та отримано містобудівні умови. Стартувало виготовлення проєктно-кошторисної документації.

Обхід Теребовлі – пострадянський довгобуд, який розпочали у 1987 році. Будівництво було заморожене двічі: у 1991 та 2009 році через відсутність фінансування. Однак, встигли провести важливу підготовку – відвели землю під нову дорогу.

Сьогодні частина дороги М-19 проходить через місто Теребовля. Через інтенсивний рух історична частина цього 900-літнього міста зазнає руйнувань. Громадяни скаржаться на вібрацію, шум та загазованість повітря.

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області отримала кошти на виготовлення проєкту будівництва Обходу Теребовлі протягом 2021 року постановою Кабінету Міністрів України №890 від 23 вересня 2020 року. Оголошено тендер на проєктування, договірна ціна виготовлення ПКД становить 6,4 млн грн.

Схожі пости

У Тернополі поліція відкрила кримінальне провадження через виділення землі у зеленій зоні

Через ускладнення від кору у Тернополі померла молода жінка

ЗНО-2020: у масках та дистанцією у 1,5 м між учнями

Перейти до панелі інструментів