31.05.2023
Здоров’я Новини

Перерахували майже 2 мільйони: завдяки меценатам у тернопільській лікарні відкрили корпус для пацієнтів з COVID-19

У Тернопільській університетській лікарні відкрили новий корпус для для пацієнтів з COVID-19. Багато років він був закритий через незакінчені ремонтні роботи. Нещодавно, у зв’язку з пандемією, їх відновили та завершили. Про це повідомляє пресслужба облдержадміністрації. 

Корпус розрахований виключно для пацієнтів з коронавірусом. У ньому розгорнуто 105 ліжок. Тут встановили усе необхідне медобладнання: рентген апарат, ЕКГ, УЗД, апарат для ендоскопії. До ліжок під’єднали кисневі точки.

Також у медзакладі для пацієнтів на коронавірус додатково перепрофілювали 4 відділення, а саме: ендокринології, пульмонології, гастроентерології та ревмокардіології. Увесь медперсонал перепрофільованих відділень готовий працювати та надавати допомогу хворим.

– Люди завжди повинні знати своїх героїв, я дуже вдячний аграріям, які буквально після відкриття фонду для ремонту відділення, почали перераховувати кошти. Це є саме та взаємодія, влади, підрядників, меценатів та лікарів, яку можна ставити в приклад. Спільними зусиллями ми змогли знайти 1 млн 980 тисяч та перерахувати на благодійний фонд лікарні. Ремонтні роботи успішно виконані й зараз відділення готове приймати пацієнтів, хворих на COVID-19, – повідомив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.

Головний лікар Тернопільської університетської лікарні Василь Бліхар прогнозує, що після новорічно-різдвяних свят кількість хворих може збільшитися.

 

– Я звичайно хотів би, щоб це відділення пустувало, але наближаються свята і боюся, що ми будемо мати стабільне поступлення хворих на коронавірус. Хочу зазначити, що ми повністю готові приймати людей з різною складністю протікання COVID-19. Жоден працівник не відмовився працювати у відділенні. Ми навіть маємо резерв лікарів, які зараз на пенсії, але готові приступити до роботи у відділення, якщо виникне потреба, – зазначив Бліхар.

Як повідомляють у пресслужбі ОДА, Тернопільщина вже отримала другий транш субвенції на підведення кисню. Це 23, 8 млн грн, які розподілили між лікарнями області.

Читайте також: Лікарні Тернопільщини отримали мільйони на лікування COVID, а пацієнти досі скаржаться, що витрачають власні кошти.

Сумнівні закупівлі без жодних покарань: як лікарні Тернопільщини витратили антиковідні мільйони. 

Фото: Тернопільська ОДА, Тернопільська університетська лікарня. 

Схожі пости

Лабораторні дослідження – сучасна турбота про здоров’я дорослих і дітей

Redaktsia

Що робили пожежники в протигазах біля відомого будівельного маркету (фоторепортаж)

Мандрівник показав моторошне місце у Дністровському каньйоні на Борщівщині 

Перейти до панелі інструментів