18.08.2022
Новини

У МОЗ розповіли, коли епідемія ковіду в Україні може піти на спад

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов прогнозує, що з квітня 2021 року епідемія коронавірусу в Україні піде на спад. Цьому посприяють початок вакцинації та люди, які вже перехворіли на коронавірус. Про це міністр розповів hromadske.

Він зазначив, що влада нині намагається отримати перші дози вакцин у лютому 2020 року. Міністр розповів, що найкращий спосіб боротьби з пандемією — це колективний імунітет.

«Він досягається двома шляхами: або це вакцинація, яка повинна становити щонайменше 70-80%, або коли люди перехворіють. Я оптиміст, тому мені здається, що все ж таки з квітня має бути легше і ми відразу будемо реагувати. І плюс почнеться вакцинація», — переконаний Степанов.

Про вакцинацію

Міністр також розповів нам, що спершу вакцинуватимуть медиків, які працюють із хворими на COVID-19, військовослужбовців у зоні проведення ООС і людей, які перебувають у спеціалізованих закладах — інтернатах або будинках для літніх людей.

На другому етапі в МОЗ планують вакцинувати людей, старших за 60 років, тих, хто хворіє на цукровий діабет або серцево-судинні захворювання, а також інших військовослужбовців, працівників Національної поліції, працівників освіти.

Робити вакцинацію обов’язковою не будуть, оскільки нині немає відповідного закону.

Схожі пости

Під час локдауну тернопільські тролейбуси курсуватимуть за зміненими маршрутами

Скільки коштує голос виборця. Вибори у цифрах. Ч. V, ОВО 167 (Чортків)

Наталка Колтун

З’явилося відео розтрощеної Катедри після нічного вандалізму

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів