03.07.2022
Новини

У МОЗ розповіли, коли епідемія ковіду в Україні може піти на спад

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов прогнозує, що з квітня 2021 року епідемія коронавірусу в Україні піде на спад. Цьому посприяють початок вакцинації та люди, які вже перехворіли на коронавірус. Про це міністр розповів hromadske.

Він зазначив, що влада нині намагається отримати перші дози вакцин у лютому 2020 року. Міністр розповів, що найкращий спосіб боротьби з пандемією — це колективний імунітет.

«Він досягається двома шляхами: або це вакцинація, яка повинна становити щонайменше 70-80%, або коли люди перехворіють. Я оптиміст, тому мені здається, що все ж таки з квітня має бути легше і ми відразу будемо реагувати. І плюс почнеться вакцинація», — переконаний Степанов.

Про вакцинацію

Міністр також розповів нам, що спершу вакцинуватимуть медиків, які працюють із хворими на COVID-19, військовослужбовців у зоні проведення ООС і людей, які перебувають у спеціалізованих закладах — інтернатах або будинках для літніх людей.

На другому етапі в МОЗ планують вакцинувати людей, старших за 60 років, тих, хто хворіє на цукровий діабет або серцево-судинні захворювання, а також інших військовослужбовців, працівників Національної поліції, працівників освіти.

Робити вакцинацію обов’язковою не будуть, оскільки нині немає відповідного закону.

Схожі пости

Тернопільміськгаз став одним з лідерів з нарощування боргу і входить в п’ятірку найбільших боржників

Тернопільські нардепи спростували міфи про дешеву їдальню у Верховній Раді

Наталка Колтун

Пушкіна у Тернополі позбулися. Що чекає на пам’ятник Горькому в Кременці?

Олена Ілинич
Перейти до панелі інструментів