25.03.2023
Новини

Одну з вулиць Тернополя хочуть назвати іменем загиблого на Донбасі воїна

Тернополян запрошують долучитися до громадського обговорення щодо присвоєння одній із вулиць на мікрорайоні №6 ім’я підполковника Михайла Цимбалістого. Про це йдеться на сайті Тернопільської міської ради.

Впродовж наступних двох місяців усі пропозиції та зауваження можна подавати у письмовій або усній формі у відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради (вул. Листопадова, 5; тел. (067) 4473016), управління містобудування, архітектури та кадастру (вул. Коперника, 1, тел.: (067) 4473280) або ж надсилати електронною поштою на адреси: presamr@gmail.comarhtern@ukr.net із зазначенням прізвища, імені, по-батькові та адреси особи, яка їх подає.

Після отримання пропозицій та проведеного аналізу відбудеться оприлюднення результатів громадського обговорення на сайті Тернопільської міської ради.

З інформаційною довідкою про Михайла Цимбалістого, обгрунтуванням поданої пропозиції та проєктним план детального плану території мікрорайону №6 можна ознайомитися на  сайті Тернопільської міської ради у розділі “Громадські обговорення, слухання, місцеві ініціативи”

Консультації з питання, що винесено на громадське обговорення, надаються в управлінні містобудування, архітектури та кадастру за адресою: м. Тернопіль, вул. Коперника, 1, каб. 202, тел. (067) 4473280.

Довідково. Михайло Васильович Цимбалістий — український військовик, майор Збройних сил України, учасник російсько-української війни. Народився в родині військових. Батько — підполковник запасу, брат — підполковник ЗСУ. Поранений снайпером 13 вересня 2019 року в зоні ООС. Загинув 14 вересня 2019 року. Похований на Алеї Героїв Микулинецького кладовища.

Схожі пости

З початку літа стартує потяг Київ-Відень

Житель району відрізав собі частину ноги, працюючи з мотоблоком

Пенсіонерам Тернополя пропонують безкоштовні стрижки і навіть з виїздом додому

Перейти до панелі інструментів