07.12.2023
Новини

Відомому тернопільському бар-ресторану перекрили воду через відсутність дозволів на здійснення діяльності

Без води залишився бар-ресторан «Бункермуз», що у центрі міста. У міськраді кажуть, заклад діє без дозволів та порушує головну норму функціонування закладів громадського харчування в умовах карантину – обов’язкове завершення роботи о 22.00 год.

«Наразі факти порушень зафіксували на відео поліцейські. Також заклад діє без дозволів на надання послуг громадського харчування. Контролюючим органам керівництво опонує, що «Бункермуз» не ресторан, а – галерея мистецтва. Хоча на своїй офіційній сторінці у Фейсбук «Бункермуз» називають себе рестораном та баром. Тому не має нічого дивного, що водоканал перекрив водопостачання закладу через відсутність відповідного дозволу. Доки у системі була ще вода, працівники набрали воду у баклахи. Як засвідчують очевидці, такі ємності з водою стояли у туалеті для зливу води та миття рук. Баклахи з водою також стояли на кухні для куховарення та миття посуду. 12 грудня поліція зафіксувала на камеру, як відвідувачі ресторану залишають заклад значно пізніше 22.00год. Останні відвідувачі залишили «Бункермуз» далеко за 12 ночі вже 13 грудня. Подальшу долю закладу мають вирішувати правоохоронні органи та суд», – йдеться у повідомленні прес-служби міської ради.

Як повідомляв раніше Богомол, до ресторанів, які регулярно порушують карантинні обмеження, будуть застосовувати і інші заходи впливу.

– Є рішення міської ради, яка пішла нам на зустріч. Щодо таких злісних порушників будуть прийматися кардинально інші рішення, – говорить головний поліцейський області. – А це ненадання послуг з водопостачання, тому що це законні рішення у випадку, якщо на злісного порушника карантину не впливають ніякі методи ті, що впливають ніякі методи ті, що передбачені законом, то є методи інші, які також є законні. Відключать воду, будуть мити стакани і ложки у відрі, подивимось, хто захоче до них прийти. Люди повинні розуміти, якщо ми всі разом з тим боремося, то всі разом.

Фото: з відкритих джерел

Перейти до панелі інструментів