28.06.2022
Новини

Голова сільради з Тернопільщини проведе у в’язниці 5 років

Тернопільською обласною прокуратурою забезпечено процесуальне керівництво та підтримання публічного обвинувачення у судах першої та апеляційної інстанцій щодо сільського голови однієї із сільських рад Борщівського району, яка отримала 10 000 грн неправомірної вигоди.

Прокурором доведено у судах, що обвинувачена, перебуваючи на посаді сільського голови, вимагала та у вересні 2017 року одержала від підприємця 10 000 грн за прийняття позитивного рішення сесією сільської ради, а також за виготовлення та видачу самого рішення. У документі йшлося про надання дозволу на встановлення кіоску для продажу їжі швидкого приготування. Неправомірну вигоду в сумі 10 000 грн було зараховано на картку, відкриту на ім’я обвинуваченої.

Ухвалою апеляційного суду Тернопільської залишено в силі вирок Борщівського районного суду за ч. 3 ст. 368 КК України та призначено винній особі покарання у виді 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати посади в органах місцевого самоврядування строком на 1 рік.

Вирок суду вступив у законну силу.

Схожі пости

“Сіпається око”: турагент розповіла про 4 найдратівливіші фрази туристів

Redaktsia

Онлайн-сервіс Uklon запустився у Тернополі

“Такого ставлення не згадаємо за роки”: тернополяни про ДТП та допомогу поліції

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів